ESR10EZPF3833
MFR.Part #
ESR10EZPF3833
JLCPCB Part #
C4311788
Description
-55℃~+155℃ 383kΩ 400mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS