ESR10EZPF3300
MFR.Part #
ESR10EZPF3300
JLCPCB Part #
C4129769
Description
-55℃~+155℃ 150V 330Ω 400mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS