ESR10EZPF2871
MFR.Part #
ESR10EZPF2871
JLCPCB Part #
C4143746
Description
-55℃~+155℃ 2.87kΩ 400mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS