ESR10EZPF2551
MFR.Part #
ESR10EZPF2551
JLCPCB Part #
C2108091
Description
-55℃~+155℃ 150V 2.55kΩ 400mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS