ESR10EZPF2321
MFR.Part #
ESR10EZPF2321
JLCPCB Part #
C4035365
Description
-55℃~+155℃ 2.32kΩ 400mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS