ESR10EZPF1R60
MFR.Part #
ESR10EZPF1R60
JLCPCB Part #
C2106965
Description
-55℃~+155℃ 1.6Ω 150V 400mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS