ESR10EZPF1962
MFR.Part #
ESR10EZPF1962
JLCPCB Part #
C4005164
Description
-55℃~+155℃ 19.6kΩ 400mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS