ESR10EZPF1804
MFR.Part #
ESR10EZPF1804
JLCPCB Part #
C4198861
Description
-55℃~+155℃ 1.8MΩ 400mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS