ESR10EZPF1780
MFR.Part #
ESR10EZPF1780
JLCPCB Part #
C4186675
Description
-55℃~+155℃ 178Ω 400mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS