ESR10EZPF1651
MFR.Part #
ESR10EZPF1651
JLCPCB Part #
C4104826
Description
-55℃~+155℃ 1.65kΩ 400mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS