ESR10EZPF1600
MFR.Part #
ESR10EZPF1600
JLCPCB Part #
C4168971
Description
-55℃~+155℃ 160Ω 400mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS