ESR10EZPF1583
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
ESR10EZPF1583
JLCPCB Part #
C2106797
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 150V 158kΩ 400mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS