ESR10EZPF1273
MFR.Part #
ESR10EZPF1273
JLCPCB Part #
C4057710
Description
-55℃~+155℃ 127kΩ 400mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS