ESR10EZPF1200
MFR.Part #
ESR10EZPF1200
JLCPCB Part #
C559367
Description
-55℃~+155℃ 120Ω 150V 400mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS