ESR10EZPF1100
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
ESR10EZPF1100
JLCPCB Part #
C2112473
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 110Ω 150V 400mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS