ESR10EZPF1073
MFR.Part #
ESR10EZPF1073
JLCPCB Part #
C3925838
Description
-55℃~+155℃ 107kΩ 400mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS