ESR10EZPF1070
MFR.Part #
ESR10EZPF1070
JLCPCB Part #
C4209381
Description
-55℃~+155℃ 107Ω 400mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS