ESR10EZPF1001
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
ESR10EZPF1001
JLCPCB Part #
C510097
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 150V 1kΩ 400mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS