ESR03EZPJ750
MFR.Part #
ESR03EZPJ750
JLCPCB Part #
C2091435
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 75Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS