ESR03EZPJ6R2
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
ESR03EZPJ6R2
JLCPCB Part #
C4301976
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.2Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS