ESR03EZPJ684
MFR.Part #
ESR03EZPJ684
JLCPCB Part #
C4077834
Description
-55℃~+155℃ 250mW 680kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS