ESR03EZPJ681
MFR.Part #
ESR03EZPJ681
JLCPCB Part #
C2092084
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 680Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS