ESR03EZPJ562
MFR.Part #
ESR03EZPJ562
JLCPCB Part #
C507469
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 5.6kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS