ESR03EZPJ560
MFR.Part #
ESR03EZPJ560
JLCPCB Part #
C2077471
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 56Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS