ESR03EZPJ515
MFR.Part #
ESR03EZPJ515
JLCPCB Part #
C2091335
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 5.1MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS