ESR03EZPJ472
MFR.Part #
ESR03EZPJ472
JLCPCB Part #
C161964
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.7kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS