ESR03EZPJ365
MFR.Part #
ESR03EZPJ365
JLCPCB Part #
C2091338
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 3.6MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS