ESR03EZPJ364
MFR.Part #
ESR03EZPJ364
JLCPCB Part #
C2100394
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 360kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS