ESR03EZPJ240
MFR.Part #
ESR03EZPJ240
JLCPCB Part #
C4150333
Description
-55℃~+155℃ 24Ω 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS