ESR03EZPJ1R3
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
ESR03EZPJ1R3
JLCPCB Part #
C2091744
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 1.3Ω 150V 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS