ESR03EZPJ1R0
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
ESR03EZPJ1R0
JLCPCB Part #
C2091734
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 150V 1Ω 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS