ESR03EZPJ153
MFR.Part #
ESR03EZPJ153
JLCPCB Part #
C253334
Description
-55℃~+155℃ 150V 15kΩ 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS