ESR03EZPJ152
MFR.Part #
ESR03EZPJ152
JLCPCB Part #
C2962735
Description
-55℃~+155℃ 1.5kΩ 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS