ESR03EZPJ130
MFR.Part #
ESR03EZPJ130
JLCPCB Part #
C4195941
Description
-55℃~+155℃ 13Ω 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS