ESR03EZPJ121
MFR.Part #
ESR03EZPJ121
JLCPCB Part #
C2846664
Description
-55℃~+155℃ 120Ω 150V 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS