ESR03EZPJ114
MFR.Part #
ESR03EZPJ114
JLCPCB Part #
C2092269
Description
-55℃~+155℃ 110kΩ 150V 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS