ESR03EZPJ103
MFR.Part #
ESR03EZPJ103
JLCPCB Part #
C253330
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 150V 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS