ESR03EZPF9100
MFR.Part #
ESR03EZPF9100
JLCPCB Part #
C7275366
Description
-55℃~+155℃ 250mW 910Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS