ESR03EZPF6200
MFR.Part #
ESR03EZPF6200
JLCPCB Part #
C2102954
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 620Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS