ESR03EZPF5102
MFR.Part #
ESR03EZPF5102
JLCPCB Part #
C2103034
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 51kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS