ESR03EZPF5101
MFR.Part #
ESR03EZPF5101
JLCPCB Part #
C2103047
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 5.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS