ESR03EZPF15R0
MFR.Part #
ESR03EZPF15R0
JLCPCB Part #
C4044782
Description
-55℃~+155℃ 15Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS