ESR03EZPF1200
MFR.Part #
ESR03EZPF1200
JLCPCB Part #
C2102346
Description
-55℃~+155℃ 120Ω 150V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS