ESR01MZPJ821
MFR.Part #
ESR01MZPJ821
JLCPCB Part #
C2086441
Description
-55℃~+155℃ 200mW 50V 820Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS