ESR01MZPJ683
MFR.Part #
ESR01MZPJ683
JLCPCB Part #
C6946419
Description
-55℃~+155℃ 200mW 68kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS