ESR01MZPJ273
MFR.Part #
ESR01MZPJ273
JLCPCB Part #
C5736566
Description
-55℃~+155℃ 200mW 27kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS