ESR01MZPJ225
MFR.Part #
ESR01MZPJ225
JLCPCB Part #
C20108797
Description
-55℃~+155℃ 2.2MΩ 200mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS