ESR01MZPJ205
MFR.Part #
ESR01MZPJ205
JLCPCB Part #
C20108796
Description
-55℃~+155℃ 200mW 2MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS