ESR01MZPF9102
MFR.Part #
ESR01MZPF9102
JLCPCB Part #
C20108266
Description
-55℃~+155℃ 200mW 91kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS