ESR01MZPF2200
MFR.Part #
ESR01MZPF2200
JLCPCB Part #
C7275345
Description
-55℃~+155℃ 200mW 220Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS